تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نویسنده : هیرسا 1369 شنبه 4 فروردین 1397 04:44 ب.ظ  •    ارسال شده در: نمایندگی تعمیرات سامسونگ

فقط به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید تا تعمیرگاه مجاز سامسونگ و نمایندگی مجاز سامسونگ مرکزی تعمیرات سامسونگ به بهترین شکل ممکن تعمیرات دستگاه شما را به انجام دهد و همینطور از خدمات پس از فروش سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات سامسونگ برخوردار شوید.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج: سرویس لوازم خانگی مرکز  در جهت رفاه مشتریان خود اقدام به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج کرده و تمام لوازم خانگی این برند افتخارآمیز را در سراسر ایران عزیز به هموطنان محترم ارائه می دهد. پس از فروش محصولات سامسونگ کار اصلی خدمات رسانی نمایندگی تعمیرات سامسونگ شروع می شود و خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در همه روزهای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ سال به مشتریان خود ارائه می دهد.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای هر یک از محصولات سامسونگ تسهیلات خاصی را تدارک دیده است و به مشترکین و مشتریان فعال خود ارائه می دهد. همه خدمات ارائه شده در همان روز در محل سکونت مشتری و با پایین ترین هزینه انجام می شود. تعمیر، نگهداری، نصب و برطرف کردن مشکلات جزئی و کلی دستگاه های سامسونگ و تعویض قطعات معیوب از جمله خدمات پس از فروش سامسونگ است.لزومی ندارد دستگاه خود را به مرکز نمایندگی انتقال دهید، متخصصان کارگشته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل مشتری حاضر می شوند و همه خدمات گفته شده را در کمترین زمان به مشتری ارائه می دهند.

قطعات اورجینال سامسونگ

همه قطعات قابل تعویض، فابریک و با تگ رسمی سامسونگ هستند. اگر قطعات فابریک بر روی دستگاه شما تعبیه شود، عمر دستگاه خیلی بیشتر می شود و این کار رضایت مشتریان را به دنبال داشته است. این قطعات تعویض شده از درجه اطمینان بالایی برخوردار هستند و ضمانت سلامت و اصل را از طرف نمایندگی دارند و جزء برترین قطعات تولید شده توسط خود شرکت سامسونگ هستند. محصولات شما در مدت زمان گارانتی تحت حمایت نمایندگی تعمیرات سامسونگ هستند و کوچکترین ایراد و مشکلی در این مدت برعهده ماست.

فقط به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید تا تعمیرگاه مجاز سامسونگ و نمایندگی مجاز سامسونگ مرکزی تعمیرات سامسونگ به بهترین شکل ممکن تعمیرات دستگاه شما را به انجام دهد و همینطور از خدمات پس از فروش سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات سامسونگ برخوردار شوید.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج

لوازم خانگی سامسونگخدمات تعمیرات لوازم خانگیلوازم خانگی سامسونگ جهشی بزرگ در دنیاویژگی های خاص تعمیرات لوازم خانگی سامسونگگارانتی دستگاه های سامسونگ هنگام ارائه خدمات لازمخدمات تعمیرات سامسونگ در ایرانتعمیرات سامسونگ مربوط به سایر برندهابررسی های لازم قبل از مراجعه به بخش تعمیراتهزینه های خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ

در زمان خرید لوازم خانگی سامسونگ دقت کنند تا برگه های گارانتی و خدمات پس از فروش این لوازم خانگی را نیز دریافت کنند تا اگر در آینده به مشکلی برخورد کردند آمادگی های لازم را برای مقابله با آنها داشته باشند. گارانتی محصولات بهترین راهی است که می تواند اطمینان شما را در استفاده از لوازم خانگی سامسونک فراهم کند.

گارانتی لوازم خانگی سامسونگ

مسئله دیگری که پیش می آید مربوط به اتمام زمان گارانتی محصولات است، ما این مشکل را برای شما برطرف کرده ایم و با راه اندازی تعمیرگاه های مجاز سامسونگ خدمات پس از فروش سامسونگ را خدمت شما ارائه می دهیم. چون خیلی از نمایندگی ها دستگاه هایی که گارانتی آنها تمام شده را پوشش نمی دهند و از عهده تعمیر برنمی آیند ولی نمایندگی تعمیرات سامسونگ حاضر است تا در زمان تمام شدن گارانتی نیز خدمات پس از فروش خود را به شما ارائه دهد.

فرقی ندارد که گارانتی لوازم خانگی منزل شما به پایان رسیده یا نه، فقط کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید تا راهکار مناسبی پیش پای شما گذاشته شود. تعمیرکاران حرفه ای و متخصص نمایندگی تعمیرات سامسونگ گوش به زنگ شما هستند تا بتوانند خدمات خود را به شما ارائه کنند و مشکلات احتمالی دستگاه های شما را با بهترین تجهیزات و به صرفه ترین هزینه برطرف کنند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی

همکاران ما خودشان در محل دستگاه شما حضور می رسانند و لازم نیست شما دستگاه مربوطه را به نمایندگی بیاورید. اما اگر در شرایط خاصی مجبور باشیم دستگاه را به تعمیرگاه مجاز انتقال دهیم این کار نیز توسط نمایندگی تعمیرات و همکاران ما انجام می شود و هزینه آن نیز برعهده ماست. پس تنها کاری که شما در همه مراحل تعمیرات دستگاه ها انجام می دهید تماس با ما و اطلاع رسانی مشکل تان است.

خدمات تعمیرات سامسونگ در همه ناحیه های تهران نمایندگی فعال دارد و شما از هر گوشه و کنار تهران و کرج می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات موردنیاز خود را از همکاران ما درخواست کنید. همکاران ما همه جزء بهترین کارشناسان و مهندسان و تکنسین های این حوزه هستند و دانش و مهارت بالایی در شناخت دستگاه های سامسونگ و برطرف کردن مشکلات مربوط به آنها دارند.

 

تعمیرات سامسونگ مربوط به سایر برندها

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ ارائه خدمات تعمیراتی سایر برندهای معتبر ایرانی و بین المللی به مشتریان عزیز است. لوازم خانگی برندهای متنوعی را شامل می شوند که رسیدگی به همه آنها و ارائه خدمات مربوط به هر کدام از برندها از جمله فعالیت های خدماتی و تعمیراتی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج است.

همه تعمیرات مربوط به برندهای مختلف نیز در دم منزل شما انجام می شود و تکنیسین های متخصص ما در هر یک از برندهای لوازم خانگی خودشان را به آنجا می رسانند و خدمات دستگاه های مختلف با برندهای مختلف را به شما ارائه می دهند.

اگر هر یک از برندهای شناخته شده لوازم خانگی با نواقصی برخورد کردند، در اولین فرصت با ما تماس بگیرید و نقص موردنظر را با مشاوران و اپراتورهای ما در میان بگذارید با متخصص آن برند و آن دستگاه به محل شما اعزام گردد.

تعمیرات همه لوازم خانگی در اولویت نمایندگی ما قرار دارد و تسهیلات خاصی را برای تعمیرات همه آنها در سراسر ایران ارائه می دهیم. لوازم خانگی شرکت سامسونگ و شرکت های دیگر که اعتبار و شهرت بین المللی دارند توسط تعمیرکاران حرفه ای ما در کمترین زمان و پایین تریم هزینه ممکن تعمیر می شوند.

بررسی های لازم قبل از مراجعه به بخش تعمیرات

مصرف کننده گرامی در صورتی که متوجه نارسایی هایی در هر یک از لوازم خانگی سامسونگ شدید، نخست از متصل بودن درست برق مصرفی و چگونگی قرارگیری درست دستگاه در محل مطمئن شوید.

در خیلی از زمان ها ایراد موردنظر برای دستگاه ناشی از متصل نبودن درست لوازم خانگی به برق مصرفی می باشد که اولین کار در برخورد با چنین مشکلی بررسی سیم و کابل برق است. همینطور جای قرارگیری دستگاه نیز باید بررسی شود چرا که این قسمت اهمیت بالایی در عملکرد دستگاه دارد.

اگر موارد بالا را بررسی کردید و مشاهده کردید که مشکل و ایراد از جانب این موارد نیست در مرحله بعدی دفترچه راهنمای فارسی دستگاه سامسونگ را به خوبی مطالعه کنید و با کمک دفترچه راهنما همه قطعه های دستگاه را بررسی کنید و از سالم بودن دستگاه یا معیوب بودن آن مطمئن شوید. برخی از نواقص و ایرادها در اکثر زمانها با رجوع به دفترچه راهنما برطرف می شود.

اما اگر با این کارها باز دستگاه شما همان مشکل را داشت اینجاست که باید با یکی از نمایندگی های محصولات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر و بررسی دستگاه سامسونگ شما دست به کار شوند شاید با یک مشاوره ساده بتوانید دستگاه های سامسونگ را دوباره راه بیندازید و اگر مشکل جدی تر باشد با مراجعه همکاران و متخصصان مشکل شما برطرف خواهد شد.

شماره تماس تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

اگر همه ایرادهای لوازم خانگی سامسونگ با مراجعه حضوری تکنیسین ها و تعمیرکارهای ما برطرف نشد، دستگاه شما به تعمیرگاه مجاز سامسونگ انتقال داده می شود، این انتقال برای شما هزینه ای ندارد و برای بررسی و تعمیر بهتر در تعمیرکار این مورد انجام می شود و بعد از تعمیر آن دوباره توسط تعمیرکار و همکاران ما به شما تحویل داده می شود.تمام هزینه های رفت و آمد کارشناسان و تعویض قطعه ها و همچنین دستمزد تعمیر در تعمیرکار کاملا رایگان بوده و برعهده مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج است.

 

لوازم خانگی سامسونگ جهشی بزرگ در دنیا

مطمئنا شما هم از دانستن این قضیه شگفت زده می شوید که منزل شما هم می تواند از بالاترین سطح آی کیو برخوردار شود. این سطح هوش، خیلی بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. لوازم خانگی لوازم خانگی هر روز به خصوصیات هوشمند نوینی تجهیز می گردند تا به این ترتیب بتوانند خواسته های انبوهی از مشتریان را رفع کنند.

محصولات لوازم خانگی سامسونگ در قلب این انقلاب هوشمند واقع شده است. در حقیقت این گروه از محصولات به منزله آینده لوازم خانگی شمرده می شوند و زندگی را برای مصرف کنندگان لوازم خانگی سامسونگ، آسان تر و هیجان انگیز تر می نمایند.

یکی از عظیم ترین لوازم خانگی هوشمند سامسونگ، یخچال فریزر Family Hub 2.0 است که در ابتدای سال 2017 رونمایی شد. این یخچال فریزر سامسونگ از فناوری تشخیص صدا برخوردار است و شیوه ای ابتکاری را برای مصرف کننده ایجاد می کند تا نه تنها به آشپزخانه بلکه به سراسر دنیای اطراف خود، وصل شود.

نرم افزاری که بر روی این یخچال هوشمند سامسونگ تعبیه شده به شما مجال می دهد تا مستقیما به وسیله نمایشگر یخچال، غذا سفارش بدهید. از سویی شما می توانید با کمک این یخچال سامسونگ، موزیک گوش بدهید و یا گزارش آب و هوا را دریافت کنید.

لوازم خانگی هوشمند سامسونگ

یکی دیگر از محصولات لوازم خانگی هوشمند سامسونگ، ماشین لباسشویی QuickDrive است که در IFA 2017 نیز به نمایش گذاشته شد.

این ماشین لباسشویی سامسونگ به یک کمک یار هوشمند مجهز که برترین چرخه شستشو را برای هر یک از لباس ها طبق داده ها، توصیه می کند.

فقط کافی است به زبان بیاورید که می خواهید شستشوی چه نوع لباسی را انجام دهید و تا چه اندازه کثیف و دارای چه رنگی است. ساختار به کار رفته در این ماشین لباسشویی سامسونگ قابلیت کنترل ماشین را از مسافت دور می دهد.

از سویی جاروبرقی هوشمند POWERbot هم موفق به دریافت جایزه خلاقیت در 2017 CES شد. این جارو برقی سامسونگ از حسگرهایی جهت یافتن نقشه خانه کمک می گیرد و ناحیه های تمیز شده را به خاطر می سپارد و هر نوع مانعی را پیدا کرده و پیرامون آن را جارو می کند.

پس روزانه سطح های بیشتری از هوش مصنوعی، وارد حوزه فناوری و محصولات لوازم خانگی سامسونگ می گردد و زندگی آسان تری را برای مصرف کنندگان این محصولات به ارمغان می آورد.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج

فروش بالای محصولات سامسونگ و ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ، مگر با بودن نمایندگی تعمیرات فراگیر در همه شهرها و استان های کشور ممکن نمی شود. نمایندگی تعمیرات سامسونگ با تجربه سالیان خود و منابع انسانی متخصص و مجرب و دوره دیده افتخار می کند که در همه روزهای سال در همه ساعت های شبانه روز جوابگوی نیازهای مشتریان و مشترکین فعال محصولات سامسونگ است.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ برای تعمیر و نگهداری و راه اندازی یخچال فریزر سامسونگ – ساید بای ساید سامسونگ – لباسشویی سامسونگ- ظرفشویی سامسونگ و مایکروویو سامسونگ و ماکروفر سامسونگ و جاروبرقی سامسونگ و همینطور مشاوره تلفنی مشتریان عزیز سامسونگ آماده های لازم را دارد.

برای ایرادهایی که در دستگاه های یخچال فریزر سامسونگ ، ساید بای ساید سامسونگ ، لباسشویی سامسونگ و ظرفشویی سامسونگ به وجود می آید، مصرف کنندگان عزیز می توانند با مشاوره از کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ، مشکلات پیش آمده را ابتدا به دست خودشان برطرف کنند؛ که در این صورت احتیاجی به مراجعه حضوری تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ نیست.

اگر ایراد دستگاه برطرف نشد، اپراتورهای شبانه روزی خدمات پس از فروش سامسونگ با دریافت نشانی و شماره تلفن شما، بلافاصله کارشناسان و تعمیرکارهای باتجربه و بااخلاق خود را به خانه های مشتریان می فرستد و در کمتر از دو ساعت، تعمیر دستگاه شما انجام می شود.

چرا برای سرویس لوازم خانگی سامسونگ نمایندگی تعمیرات سامسونگ را انتخاب می کنید؟

  • مشاوره دقیق به مشتریان به وسیله کارشناسان مرکز تماس در نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  • فرستادن سریع و وقت شناس تعمیرکارهای نمایندگی در تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی سامسونگ
  • برطرف کردن ایراد دستگاه در کمتر از دو ساعت در نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  • به کارگیری از قطعات فابریک در تعمیرگاه مجاز و تعمیرگاه مرکزی سامسونگ
  • تعرفه قیمت های کم و اقتصادی برای مشتریان دائمی نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  • اجرای تعمیرات و دریافت هزینه تعمیرات با رضایت مشتریان در نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  • تحویل همیشگی قطعه های هر یک از دستگاه های سامسونگ به مشتریان در نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  • گارانتی 36 ماهه برای تعمیرات صورت گرفته در نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  • جلب رضایت بیشتر مشتریان ، بعد از انجام تعمیرات در خدمات پس از فروش سامسونگ
  • گرفتن رضایت نهایی مشتریان در نمایندگی تعمیرات سامسونگ


آخرین ویرایش: شنبه 4 فروردین 1397 05:04 ب.ظ


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic