وزن لباس درماشین لباسشویی

نویسنده : هیرسا 1369 چهارشنبه 24 آبان 1396 03:03 ب.ظ  •    ارسال شده در: نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نسل تازه لباسشویی های فلكس واش سامسونگ، به آخرین فناوری های روز دنیا مجهز شده اند. در این نسل از لباسشویی های سامسونگ، دو واشر جداگانه تعبیه شده كه به مصرف كننده فرصت می دهند تا دو مدل مختلف لباس را در دو دما و چرخه متفاوت اما به صورت همزمان شستشو بدهید.

 نسل تازه لباسشویی های فلكس واش سامسونگ، به آخرین فناوری های روز دنیا مجهز شده اند. در این نسل از لباسشویی های سامسونگ، دو واشر جداگانه تعبیه شده كه به مصرف كننده فرصت می دهند تا دو مدل مختلف لباس را در دو دما و چرخه متفاوت اما به صورت همزمان شستشو بدهید.

شستن لباس ها در لباسشویی سامسونگ

فلكس واش های جدید سامسونگ طوری طراحی شده اند كه لباس های نازك تر را با دقت زیادی خشك می كنند. حسگر خشك كن لباسشویی تازه سامسونگ طوری تنظیم می شوند كه زمان و دمای مورد نیاز جهت خشك كردن كامل لباس ها را بهبود می بخشند و به صورت خودكار خاموش می شوند تا دما، صدمه ای به لباس ها نزند.

نرم افزار Smart Care پیاده سازی شده بر روی لباسشویی سامسونگ ، ایرادهای تخصصی به وجود آمده را تشخیص می دهد و در صورت نیاز به تعمیر، به شما خبر می دهد. و شما می توانید به خدمات پس از فروش سامسونگ مراجعه كنید.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی

سامسونگ با به كار گیری از دو واشر گوناگون در لباسشویی فلكس واش به شما یاری می كند تا دو چرخه متفاوت شستشو را با تنظیمات و انتخاب های گوناگون انجام دهید و انواع لباس ها را در موقعیت های متفاوت به صورت همزمان شستشو بدهید.

واشر فوقانی با ظرفیت كمتر برای حجم پایینی از لباس ها و صرفه جویی در زمان مطلوب می باشد. به این ترتیب می توانید حجم كامل لباس ها را در مدت نیم ساعت شستشو بدهید و با انتخاب گزینه Super Speed هم سرعت شستشوی لباس ها را تا 45 درصد بیشتر كنید، بدون آنكه كیفیت شستشو پایین بیاید.

امكانات لباسشویی جدید سامسونگ

لكه لباس ها هم با كمك از فناوری power of steam تمیز می شوند. این بخار از بخش تحتانی لباسشویی، پخش شده و همه لباس ها را به صورت كامل می شوید.

لباسشویی تازه سامسونگ از امكان متصل شدن به وای فای برخوردار است و می توانید از راه دور، زمان باقیمانده جهت چرخه شستشو را مشاهده كنید. فناوری PowerFoam، آمیزه ای از آب، هوا و مواد ضدعفونی كننده را استفاده می كند كه به صورت كامل در بافت لباس ها نفوذ پیدا می كند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، تعمیرگاه مجاز سامسونگ (samsung) سالانه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای تكنسین های ماشین لباسشویی سامسونگ می كند تا تكنیسین های این محصول سامسونگ با روش های تعمیر لوازم‌ خانگی سامسونگ بیشتر آشنا شوند و نحوه تعمیر لباسشویی سامسونگ را با دانش روز مطابقت بدهند.

شما متوانید با خیالی راحت هنگامی كه ماشین لباسشویی شما با ایرادی روبه رو شد با شماره تلفن نمایندگی سامسونگتماس بگیرید تا ما كارشناسان و با تجربه ترین تعمیركاران لباسشویی سامسونگ را برای شما بفرستیم تا در كوتاهترین زمان ممكن و با قیمتی منطقی نسبت به تعمیر آن دستگاه اقدام كنند و آن را مثل روز اول به شما تحویل بدهند.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران بهترین و قابل اعتمادترین انتخاب برای دریافت خدمات تعمیرگاه مجاز سامسونگ و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ است. این نمایندگی با دارا بودن ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و ضمانت خدمات ارائه شده بهترین انتخاب شما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما است.

اهمیتی ندارد كه ماشین لباسشویی شما دارای چه مدلی است چون متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران همه مدل های مختلف ماشین لباسشویی سامسونگ را تعمیر می كنند.

سیستم سرویس دهی تعمیرگاه مركزی سامسونگ نزدیكترین كارشناس و تكنیسین را برای تعمیر در زمانی كه شما مشخص كنید به محل سكونت شما اعزام می كند تا در سریعترین زمان ممكن مشكل شما را رفع كنند.

وزن لباس درماشین لباسشویی

سامسونگ با كمك فناوری VRT Plus، اندازه لرزش لباسشویی را تا 40 درصد از استاندارد VRT پایین می آورد و توازن و نبود لرزش حتی در سرعت بیشتر چرخش هم رعایت می گردد.

برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، به ویژه تعمیرات لباسشویی سامسونگ، و رسیدن به یك تجربه دلنشین از پاكیزگی لباس های تان می توانید با نمایندگی رسمی سامسونگ در ارتباط باشید و هر گونه سوال و درخواستی را از همكاران ما بخواهید.

منبع: نمایندگی تعمیرات سامسونگبرچسب ها: نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، نمایندگی رسمی سامسونگ ، تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی سامسونگ ، خدمات پس از فروش سامسونگ ، شماره تلفن نمایندگی سامسونگ ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 24 آبان 1396 03:05 ب.ظ


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic