بهبود عملکرد سامسونگ در بازار جهانی لوازم خانگی

نویسنده : هیرسا 1369 یکشنبه 21 آبان 1396 02:57 ب.ظ  •    ارسال شده در: نمایندگی تعمیرات سامسونگ

شستشوی لباس از آن کارهای ضروری است که تمامی هم ندارد. هنوز چند دقیقه‌ نیست که لباس‌های کثیف را داخل ماشین لباسشویی ریخته و آن را روشن کرده‌اید که پسرتان با لباس گل‌آلود از تمرین فوتبال برمی‌گردد. انگار این سبد لباس‌ها خیال خالی شدن ندارد. برای این چند تکه لباس هم که نمی‌شود یک بار دیگر ماشین را روشن کرد. پس باید حداقل چند روزی داخل سبد بمانند تا به اندازه کافی لباس کثیف جمع شود. 

اما شرکت سامسونگ برای این مشکل بسیار معمول، یک راه حل نوآورانه دارد. یک در مخصوص برای اضافه کردن چند تکه لباس در میانه چرخه شستشو. این در کوچک که بالای در اصلی ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ قرار گرفته به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان‌هایی معین از چرخه شستشو، لباس های جامانده را به ماشین اضافه کنید. با این قابلیت ادواش دیگر لازم نیست لباس فوتبال پسرتان چند روزی مهمان سبد باشد. 

شستشوی لباس از آن کارهای ضروری است که تمامی هم ندارد. هنوز چند دقیقه‌ نیست که لباس‌های کثیف را داخل ماشین لباسشویی ریخته و آن را روشن کرده‌اید که پسرتان با لباس گل‌آلود از تمرین فوتبال برمی‌گردد. انگار این سبد لباس‌ها خیال خالی شدن ندارد. برای این چند تکه لباس هم که نمی‌شود یک بار دیگر ماشین را روشن کرد. پس باید حداقل چند روزی داخل سبد بمانند تا به اندازه کافی لباس کثیف جمع شود. 

اما شرکت سامسونگ برای این مشکل بسیار معمول، یک راه حل نوآورانه دارد. یک در مخصوص برای اضافه کردن چند تکه لباس در میانه چرخه شستشو. این در کوچک که بالای در اصلی ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ قرار گرفته به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان‌هایی معین از چرخه شستشو، لباس های جامانده را به ماشین اضافه کنید. با این قابلیت ادواش دیگر لازم نیست لباس فوتبال پسرتان چند روزی مهمان سبد باشد. 

نگاهی به قابلیت‌های هوشمند لباسشویی سامسونگ

در مدل 12 کیلویی سری ادواش سامسونگ (H147)، هوشمندی لباسشویی‌تان بسیار فراتر می‌رود. تصور کنید لباس‌ها را داخل ماشین لباسشویی‌ می‌ریزید، آن را روشن کرده و با خیال راحت برای برگرداندن دخترتان از مدرسه می‌روید. لبخند همیشگی‌اش خستگی را از تن‌تان بیرون می‌کند اما لک روی روپوش شما را به این فکر می‌اندازد که این تکه لباس را باید با دست بشویید. چون تا وقتی به خانه برسید ماشین لباسشویی کارش را تمام کرده. اینجا هم هوشمندی سامسونگ به کمک‌تان می‌آید. برنامه اسمارت هوم را روی گوشی‌تان اجرا کنید، با استفاده از همین برنامه چرخه شستشو را متوقف کنید تا وقتی به خانه رسیدید روپوش دختر خانم گل‌تان را داخل ماشین بیاندازید تا همراه بقیه شسته شود. 

کارایی این درب دوم روی لباسشویی‌های سامسونگ به اضافه کردن لباس‌های جامانده محدود نمی‌شود. لباس‌های بسیار ظریف مانند پارچه‌های ابریشم و حریر که ترجیح‌ می‌دهید با دست شسته شوند را هم می‌توانید تنها برای آبکشی، در آخرین دور کار ماشین به آن به اضافه کنید. اسمارت هوم دقیقا به شما اعلام می‌کند اگر اکنون لباس را به چرخه شستشو اضافه کنید، دقیقا چه کارهایی روی آن انجام می‌شود. براساس این اطلاعات می‌توانید تصمیم بگیرید لباسی که از شستشو جامانده یا لباسی که فقط یک آبکشی می‌خواهد چه زمانی باید به لباس‌های داخل ماشین اضافه شود.

سرعت بالای شستشو هم مسلما یکی از نکات بسیار مهم است. وقتی در آخرین لحظه‌ها به شما اطلاع می‌دهند باید در یک جلسه کاری حضور داشته باشید یا موضوعی بسیار مهم را پیگیری کنید، عملا دیگر زمانی برای از دست دادن ندارید. در اینجا هم ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ به خوبی از عهده کار برمی‌آید. با تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تماس باشید.

مدل‌های H147 و P1494 این سری از محصولات ادواش سامسونگ با استفاده از فناوری اسپید اسپری (Speed Spray) آب را با فشار بسیار بالا روی لباس‌ها اسپری می‌کند و در نتیجه یک ظرفیت معمول از لباس‌های کثیف (۵ کیلوگرم) تنها در ۵۹ دقیقه شسته می‌شود. البته این نکته را نباید فراوش کرد که کم شدن زمان شستشو به هیچ‌وجه به معنی کاهش کیفیت شستشو نیست.

جدا از همه مواردی که گفته شد، صرفه‌جویی در مصرف انرژی در دنیای امروز یکی از معیارهای اصلی انتخاب هر محصول است. ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ مهجز به جدیدترین موتورهای اینورتور دیجیتال (Digital Inverter Motor (DIM)) هستند. مصرف برق این سری موتورها بسیار کمتر از موتورهای معمولی بکار رفته در دیگر مدل‌ها است. این موتورها در عین صرفه‌جویی بسیار بالا در مصرف انرژی، بسیار کم صدا، بدون لرزش و با عمر کاری طولانی هستند. 

در مدل H147 از سری ادواش، شرکت سامسونگ فناوری جدید VTR Plus را استفاده کرده است که دستگاهی بدون لرزش برای آسایش شما فراهم می‌کند. با این فناوری استفاده از ماشین لباسشویی ادواش حتی در پاسی از شب نیز امکان پذیر خواهد بود. H147 با کمترین مزاحمت برای آرامش شما و خانواده‌تان، کار خود را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین بهره‌وری انجام می‌دهد.

هوشمندی، انجام سریع شستشو بدون آنکه از کیفیت آن کاسته شود، بیشترین صرفه‌جویی در مصرف انرژی در کنار ایجاد کمترین صدا یا لرزش، همه از خصوصیات اصلی ماشین‌های لباسشویی سری ادواش سامسونگ است که آن را به مدیری بسیار قابل اعتماد و سختکوش برای شستشوی لباس‌های اعضای هر خانه‌ای تبدیل می‌کند. بانمایندگی تعمیرات سامسونگ برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

بهبود عملکرد سامسونگ در بازار جهانی لوازم خانگی

سامسونگ از شهرت بسیار بالایی در زمینه لوازم خانگی در آمریکا برخوردار می باشد. میزان تقریبی از لوازم خانگی ساخته شده حدود 15 درصد (4.2 میلیارد دلار) از کل بازار لوازم خانگی در آمریکای شمالی است. سامسونگ با خریداری Dacor در سال 2016، که یک برند لوکس در بین سازندگان لوازم خانگی می باشد بیزنس خود در آمریکا را گسترش داد. در اوایل امسال، Dacor اولین کالکشن لوازم خانگی درجه یک خود را بعد از پیوستن به خانواده سامسونگ عرضه کرد. همچنین کالکشن Chef سامسونگ به تازگی برنده جایزه نوآوری از CES 2018 شده و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

سامسونگ همچنین با همکاری بسیاری از کمپانی های مشهور اروپایی در سراسر جهان لوازم خانگی نوآورانه خود را عرضه کرده است. سامسونگ با شرکای خود در حال وارد کردن ارتباطات مدرن به آشپزخانه های درجه یک امروزی است تا علاوه بر بهبود عملکرد، با سبک زندگی نوین همراه شود. 

سامسونگ قصد دارد با بکارگیری فناوری هوشمند برای لوازم خانگی خود، سطح آشپزخانه های امروزی را ارتقا دهد و تجربه پخت پز را نیز بهبود ببخشد.

فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ

هیدرو استات لباسشویی سامسونگ که حسگر تعیین سطح آب لباسشویی هم خوانده می شود.

در تعمیرگاه مرکزی سامسونگ قطعات زیر را پیدا می کنید. لاستیک لباسشویی خودکار سامسونگ، کمک فنر لباسشویی سامسونگ، تسمه شیار دار لباسشویی سامسونگ، شیر برقی تک قلوی لباسشویی سامسونگ، میکرو سوییچ لباسشویی سامسونگ، کاسه نمد ماشین لباسشویی سامسونگ، لاستیک دوردرب لباسشویی سامسونگ، شیر برقی ورودی آب لباسشویی تک قلو سامسونگ، شیربرقی دوقلوی ورودی آب لباسشویی سامسونگ، شیربرقی سه قلوی ورودی آب لباسشویی، شیر برقی چهار قلو ورودی آب لباسشویی، کیت الکترونیک یون مثبت نقره AG+ لباسشویی سامسونگ، موتور یونیورسال لباسشویی سامسونگ، موتور دایرکت درایو یا موتور بدون تسمه لباسشویی یا موتور گیربوکسی لباسشویی سامسونگ، فناوری حباب ساز لباسشویی سامسونگ یا موتور حباب ساز لباسشویی سامسونگ، دیگ الماسه لباسشویی سامسونگ از جمله قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ هستند که در نمایندگی تعمیرات سامسونگ به فروش می رسند.

خرابی لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه مرکزی سامسونگ همه خدمات خرابی لباسشویی را بنا به درخواست مشتری در منزل و با قیمت های اتحادیه انجام می دهد. قطعات فقط به صورت اصل و در صورت درخواست مشتری سایر قطعات تعویض می شود.

پیش از درخواست تعمیر برای ماشین لباسشویی خود لطفا راهنمای تعمیرات لباسشویی سامسونگ را مطالعه کنید. برخی ایرادهای ماشین لباسشویی توسط خود مشتری تعمیرپذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر باتعمیرگاه مجاز سامسونگ تماس بگیرید.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی یکی از اهداف نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران است که شامل ایرادیابی بورد لباسشویی و ایراد یابی مکانیک و اشکالات نصب است.

ساختار لباسشویی در برندهای مختلف یکسان است و فقط کیفیت قطعه های استفاده شده در آنها فرق دارد. تجزیه و تحلیل مدار لباسشویی و ایرادیابی برد لباسشویی از موردهای آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی درتعمیرگاه مجاز سامسونگ است.

با توجه به اینکه ماشین لباسشویی پیشرفت های چشمگیری کرده، هم جهت با آن استفاده از تجهیزات تخصصی تر شامل حسگرها و مکانیک حرفه ای، بردهای لباسشویی آن نیز حرفه ای تر شده است. در حال حاضر آسانی در کار ماشین لباسشویی هوشمند منجر شده تا متخصصان دانش خود را به روزتر کنند و به تعمیر مدارات ماشین لباسشویی و خدمات پس از فروش سامسونگ  را نیز در سرفصل آموزش های خود قرار بدهند.

در این دوره های آموزشی به صورت کاملا علمی برد لباسشویی سامسونگ توضیح داده می شود و و نسبت قطعاتی که به موتور و مکانیک لباسشویی دستور می دهند معین می شود.

در اصل اگر یک بخش از لباسشویی درست کار نکند، ابتدا قطعات مکانیکی و حسگرهای آن بررسی می شود و اگر آن قطعه سالم بود، مدار و قطعه های روی برد لباسشویی آنالیز می شود. با سپری کردن دوره های آموزشتعمیرات لباسشویی سامسونگ به صورت تخصصی برد این دستگاه یاد داده می شود و در بازار کار به آسانی میتوانید برد و مکانیک لباسشویی را تعمیر نمایید.

منبع: نمایندگی تعمیرات سامسونگبرچسب ها: نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، نمایندگی رسمی سامسونگ ، تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی سامسونگ ، خدمات پس از فروش سامسونگ ، شماره تلفن نمایندگی تعمیرات سامسونگ ، تعمیرات لباسشویی سامسونگ ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 21 آبان 1396 02:58 ب.ظ


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic